Kızı tecavüze uğrayan baba intikam aldı
Adana'da Emrah B. isimli şahıs kısa bir zaman önce kızına tecavüz eden genci iş yerinden çıkarken dört el ateş ederek öldürdü.

Haber: Kızına tecavüz eden genci öldürdü

Adana'da 17 yaşındaki genç bir kıza tecavüz eden genci kızın babası Emrah B. dört el ateş ederek öldürdü. Emrah B. açıklamasında hem tecavüz etti hem de hamile bıraktı dedi. Kızının yaşanan olay sonrası psikolojik destek gördüğünü belirten baba Cumhurbaşkanından tecavüz suçlarına ilişkin ağır cezalar getirilmesini istedi.

Bu haber birkaç gün önce medya kuruluşlarının alt sayfalarında yerini aldı. Haberi okuyunca tüylerim diken diken oldu. Bende bir evlat yetiştiriyorum. İleride benim de başıma böyle bir şey gelse acaba ne yaparım? sorusu aklımı tırmalayıp duruyor. 

1- Bu ülkede hak ve hukuk var. Öldüremezsin diyenler olacaktır. Bunu diyenlerin kendi kızlarının başına böyle bir şey gelse ne yapacaklarını bir düşünmesini rica ediyorum.

2- Aklımda deli sorular... Bu ülkede hak ve hukuk var. Yasa var doğru... Fakat böyle bir durumda yasa tecavüz suçu işleyenlere ne ceza veriyor? Bir kaç yıl yat çık... Arada af gelir yine çıkar. Cezaevinde yer kalmaz iyi hal gösteriyor derler yine çıkarırlar...

3- Öldürdün diyelim... Evin ocağın dağılacak.. Nitetim Emrah B.'de öldürdüğü için cezaevinde ve diğer yandan evinden ocağından oldu. Düzeni bozuldu.

4- Öldürülen gencin ailesi? Ya onlar ne hissediyor? Çocuklarının bir genç kızın rızası olmadan zorla ilişkiye girip bir de hamile bırakmasını nasıl karşıladı acaba...

Sizin başınıza böyle bir şey gelse tepkiniz ne olurdu?

Sizin başınıza böyle bir şey gelse tepkiniz ne olurdu?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları